Mgr. Jozef Cerovský


Dátum ordinácie: 22.06.2002

01.07.2015 - súčasnosť
Farár - Ladomerská Vieska [Farnosť]
01.11.2013 - 30.06.2015
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.07.2008 - 30.06.2015
Farár - Horná Ves [Farnosť]
01.07.2003 - 30.06.2008
Farský administrátor - Horná Ves [Farnosť]
01.07.2002 - 30.06.2003
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.07.2001 - 30.06.2002
Diakon - Kamenec pod Vtáčnikom [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.