Mgr. Štefan Machaj


Dátum ordinácie: 19.06.1999

08.08.2019 - súčasnosť
Mimo pastorácie - Sabatický rok
01.07.2019 - 08.08.2019
Farár - Santovka [Farnosť]
01.07.2005 - 30.06.2019
Farár - Tužina [Farnosť]
01.07.2004 - 30.06.2005
Administrátor - Tužina [Farnosť]
01.09.2003 - 30.06.2004
Administrátor - Trnavá Hora [Farnosť]
01.07.2001 - 31.08.2003
Administrátor - Nevoľné [Farnosť]
01.07.2000 - 30.06.2001
Kaplán - Žarnovica [Farnosť]
01.07.1999 - 30.06.2000
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.