Mgr. Ján Holbík


Dátum ordinácie: 26.08.1987

01.07.2021 - súčasnosť
Farský administrátor excurrendo - Prochot [Farnosť]
* farnosť spravovaná z farnosti Horná Ždaňa

01.07.2015 - súčasnosť
Farár - Horná Ždaňa [Farnosť]
01.07.2010 - 30.06.2015
Farár - Handlová [Farnosť]
01.07.2008 - 30.06.2010
Farár - Staré Hory [Farnosť]
01.09.2003 - 30.06.2008
Farár - Nevoľné [Farnosť]
01.09.1995 - 31.08.2003
Farár - Trnavá Hora [Farnosť]
01.12.1992 - 31.08.1995
Farár - Sebedražie [Farnosť]
01.08.1990 - 30.11.1992
Kaplán - Prievidza [Farnosť]
27.08.1987 - 31.07.1990
Mimo pastorácie - Odobraný štátny súhlas
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.