ICLic. Pavel Michalovič


Dátum ordinácie: 15.06.1991

01.07.2011 - súčasnosť
Farár - Nitrianske Pravno [Farnosť]
01.07.2009 - súčasnosť
Duchovný správca - Vincentky - Nitrianske Pravno [Komunita]
14.11.2008 - 14.02.2009
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.09.2008 - 14.02.2009
Farár - Prievidza - mesto [Farnosť]
01.09.2008 - 14.02.2009
Dekan - Prievidza [Dekanát]
01.10.2001 - súčasnosť
Obhajca zväzku - Diecézny cirkevný súd [Súd]
01.07.2001 - 31.08.2008
Vicerektor - Kňazský seminár sv. Františka Xaverského v Badíne [Seminár]
10.12.1998 - 30.09.2001
Sudca - Diecézny cirkevný súd [Súd]
07.10.1998 - súčasnosť
Akademický titul - Katolícka univerzita, Lublin [Univerzita]
15.07.1998 - 30.06.2001
Farár - Lovča [Farnosť]
01.07.1994 - 14.07.1998
Farár - Turčiansky Peter [Farnosť]
01.12.1992 - 30.06.1994
Kaplán - Prievidza [Farnosť]
01.07.1991 - 30.11.1992
Kaplán - Kremnica [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.