Mgr. Tomáš Štefina


Dátum ordinácie: 18.06.2011

01.10.2014 - súčasnosť
Farský administrátor - Banská Belá [Farnosť]
01.09.2012 - 31.01.2016
Duchovný správca - Katolícka spojená škola sv. Františka Assiského - Banská Štiavnica [Škola]
01.07.2012 - 30.09.2014
Kaplán - Banská Štiavnica [Farnosť]
01.07.2011 - 30.06.2012
Kaplán - Hriňová [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.