Mgr. Ing. Jozef Mikula


Dátum ordinácie: 09.06.2012

01.07.2018 - súčasnosť
Kaplán - Kremnica [Farnosť]
01.09.2017 - 30.06.2018
Duchovný správca - Katolícka spojená škola sv. Františka Assiského - Banská Štiavnica [Škola]
01.07.2017 - 30.06.2018
Kaplán - Banská Štiavnica [Farnosť]
01.07.2014 - 30.06.2017
Kaplán - Partizánske - mesto [Farnosť]
01.07.2013 - 30.06.2014
Kaplán - Žiar nad Hronom [Farnosť]
01.07.2012 - 30.06.2013
Kaplán - Banská Bystrica - mesto [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.