Jozef Čeman


Dátum ordinácie: 30.05.1948
Dátum úmrtia: 01.07.2019

16.01.2018 - 01.07.2019
Honorárny kanonik - Cirkevné vyznačenie kňazov [Kúria]
19.09.2013 - 01.07.2019
Honorárny dekan - Cirkevné vyznačenie kňazov [Kúria]
01.07.1999 - 30.06.2019
Duchovný správca - Satmárky - Vrícko [Komunita]
01.07.1999 - 01.07.2019
Penzionovaný - Kláštor pod Znievom [Farnosť]
01.07.1999 - 01.07.2019
Penzionovaný - Kláštor pod Znievom [Farnosť]
01.07.1988 - 30.06.1999
Správca farnosti - Prochot [Farnosť]
01.12.1986 - 30.06.1988
Farský administrátor excurrendo - Prochot [Farnosť]
01.09.1977 - 30.06.1988
Správca fary - Horná Ždaňa [Farnosť]
01.07.1974 - 31.08.1977
Správca fary - Kremnické Bane [Farnosť]
01.03.1971 - 30.06.1974
Správca fary - Lutila, Slaská [Farnosť]
01.01.1964 - 28.02.1971
Správca fary - Podbrezová - Lopej [Farnosť]
01.07.1963 - 31.12.1963
Kaplán - Banská Bystrica [Farnosť]
17.12.1959 - 30.06.1963
Kaplán - Brezno [Farnosť]
17.11.1958 - 16.12.1959
Kaplán - Hriňová [Farnosť]
01.07.1956 - 16.11.1958
Kaplán - Krupina [Farnosť]
01.09.1953 - 30.06.1956
Kaplán - Detva [Farnosť]
01.09.1949 - 31.08.1953
Kaplán - Vrútky [Farnosť]
01.12.1948 - 31.08.1949
Kaplán - Prievidza [Farnosť]
01.10.1948 - 30.11.1948
Kaplán - Detva [Farnosť]
05.06.1948 - 15.06.1948
Pastoračná výpomoc - Chrenovec - Brusno [Farnosť]
01.06.1948 - 30.09.1948
Kaplán - Hronec [Farnosť]
01.06.1948 - 31.08.1949
Kaplán - Veľké Pole [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.