Juraj Blaško


Dátum ordinácie: 23.06.1963
Dátum úmrtia: 28.02.2015

01.09.1999 - 28.02.2015
Penzionovaný - Prievidza - Zapotôčky [Farnosť]
01.12.1988 - 31.03.1990
Člen zboru konzultorov - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.07.1986 - 30.06.1990
Dekan - Banská Bystrica [Farnosť]
01.07.1986 - 30.06.1990
Správca farnosti - Banská Bystrica [Farnosť]
01.09.1984 - 30.06.1986
Farár - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.09.1984 - 30.06.1986
Dekan - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.12.1980 - 30.06.1986
Dekan - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.11.1975 - 31.08.1984
Správca farnosti - Hriňová [Farnosť]
01.11.1972 - 31.10.1975
Správca farnosti - Sklené Teplice [Farnosť]
01.07.1969 - 31.10.1972
Kaplán - Kremnica [Farnosť]
01.07.1965 - 30.06.1969
Kaplán - Bojnice [Farnosť]
01.07.1963 - 30.06.1964
Kaplán - Žiar nad Hronom [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.