Mgr. Marek Sabol


Dátum ordinácie: 18.06.2000

01.07.2019 - súčasnosť
Farár - Prievidza - mesto [Farnosť]
03.12.2018 - súčasnosť
Člen zboru konzultorov - Zbor konzultorov
01.12.2018 - súčasnosť
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Kňazská rada Banskobystrickej diecézy
01.07.2006 - 30.06.2019
Farár - Prievidza - Veľká Lehôtka [Farnosť]
01.07.2004 - 30.06.2006
Farský administrátor - Prievidza - Veľká Lehôtka [Farnosť]
01.07.2003 - 30.06.2004
Kaplán - Prievidza - mesto [Farnosť]
01.07.2002 - 30.06.2003
Kaplán - Banská Bystrica - mesto [Farnosť]
01.07.2000 - 30.06.2002
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.