Mgr. Libor Straka


Dátum ordinácie: 11.06.1999

01.06.2019 - súčasnosť
Dekan - Prievidza [Dekanát]
* 1.6.2019 - 30.9.2019 - zastupujúci dekan Dekanátu Prievidza; 1.10.2019 - menovaný dekan Dekanátu Prievidza

01.07.2014 - súčasnosť
Farár - Prievidza - Zapotôčky [Farnosť]
01.07.2001 - 30.06.2014
Farský administrátor - Rudno nad Hronom [Farnosť]
01.07.2001 - 14.10.2002
Farský administrátor excurrendo - Dolné Hámre [Filiálka]
01.10.2000 - 30.06.2001
Mimo pastorácie - ZVS [Farnosť]
01.07.1999 - 30.09.2000
Farský administrátor - Prievidza - Zapotôčky [Farnosť]
01.07.1999 - 30.09.2000
Kaplán - Prievidza - mesto [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.