Jozef Strapko


Dátum ordinácie: 15.06.1986

01.08.2012 - súčasnosť
Výpomocný duchovný - Žarnovica [Farnosť]
01.09.2011 - 31.07.2012
Výpomocný duchovný - Nitrianske Pravno [Farnosť]
01.07.2007 - 31.08.2011
Výpomocný duchovný - Nová Baňa [Farnosť]
01.07.2007 - 31.08.2011
Misijná služba - Saratovská diecéza, Rusko [Diecéza]
01.08.2005 - 30.06.2007
Farský administrátor - Hronec [Farnosť]
01.08.2000 - 31.07.0005
Výpomocný duchovný - Nová Baňa [Farnosť]
01.09.1998 - 31.07.2005
Misijná služba - Sibír, Rusko
01.07.1998 - 31.08.1998
Farár - Rudno nad Hronom [Farnosť]
01.09.1997 - 30.06.1998
Farár - Horné Hámre [Farnosť]
01.07.1992 - 31.08.1997
Misijná služba - Sibír, Rusko
01.08.1990 - 30.06.1992
Správca - Predajná [Farnosť]
01.04.1990 - 31.07.1990
Kaplán - Prievidza [Farnosť]
01.10.1988 - 31.03.1990
Kaplán - Žiar nad Hronom [Farnosť]
01.10.1986 - 30.09.1988
Mimo pastorácie - ZVS [Farnosť]
01.07.1986 - 30.09.1986
Kaplán - Martin [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.