Ján Vaňo


Dátum ordinácie: 17.06.1972
Dátum úmrtia: 09.10.2009

01.07.2001 - 09.10.2009
Dôchodca - Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
01.07.1982 - 30.06.2001
Správca farnosti - Budča [Farnosť]
01.07.1977 - 30.06.1982
Správca farnosti - Turčiansky Peter [Farnosť]
01.07.1975 - 30.06.1977
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.07.1974 - 30.06.1975
Kaplán - Chrenovec - Brusno [Farnosť]
01.07.1973 - 30.06.1974
Kaplán - Žiar nad Hronom [Farnosť]
01.07.1972 - 30.06.1973
Kaplán - Hriňová [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.