Ján Klimo


Dátum ordinácie: 27.06.1965
Dátum úmrtia: 20.08.2007

01.07.2000 - 30.06.2003
Kaplán - Kremnica [Farnosť]
01.07.1999 - 30.06.2000
Výpomocný duchovný - Kremnica [Farnosť]
01.07.1993 - 30.06.1994
Farár - Pitelová [Farnosť]
01.07.1992 - 30.06.1993
Farár - Predajná [Farnosť]
01.07.1991 - 30.06.1992
Výpomocný duchovný - Brezno - mesto [Farnosť]
01.07.1987 - 30.06.1991
Správca farnosti - Tŕnie [Farnosť]
01.09.1981 - 30.06.1987
Kaplán - Detva [Farnosť]
01.09.1977 - 30.06.1981
Správca farnosti - Valča [Farnosť]
01.07.1977 - 31.08.1977
Správca farnosti - Kremnické Bane [Farnosť]
01.07.1972 - 30.06.1977
Správca farnosti - Slovenské Pravno [Farnosť]
01.07.1969 - 30.06.1971
Kaplán - Brezno - mesto [Farnosť]
01.07.1967 - 30.06.1969
Kaplán - Kláštor pod Znievom [Farnosť]
01.07.1965 - 30.06.1967
Kaplán - Vrútky [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.