PaedDr. Mgr. Martin Mojžiš


Dátum ordinácie: 09.06.1973

01.10.2013 - súčasnosť
Penzionovaný - Spišská diecéza [Diecéza]
01.07.2005 - 31.12.2013
Sprievodca pútnikov - Misia vo Svätej Zemi
08.06.2005 - súčasnosť
Akademický titul - Katolícka univerzita, Ružomberok [Univerzita]
01.05.2005 - 30.09.2013
Výpomocný duchovný - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.05.2002 - 30.06.2005
Farár - Kanianka [Farnosť]
08.05.1997 - 30.04.2002
Sprievodca pútnikov - Misia vo Svätej Zemi
01.08.1996 - 30.06.1998
Farár - Lovča [Farnosť]
01.11.1995 - 30.11.1995
Farský administrátor excurrendo - Mošovce [Farnosť]
01.03.1994 - 31.07.1996
Farár - Turčianske Teplice [Farnosť]
01.07.1991 - 28.02.1994
Správca - Lutila [Farnosť]
01.09.1984 - 30.06.1991
Správca fary - Hriňová [Farnosť]
01.07.1978 - 31.08.1984
Správca fary - Sliač [Farnosť]
01.07.1973 - 30.06.1978
Kaplán - Detva [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.