Mgr. Norbert Ďurdík


Dátum ordinácie: 19.06.1999

01.11.2018 - súčasnosť
Dekan - Banská Štiavnica [Dekanát]
01.09.2018 - 30.11.2018
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.06.2018 - 31.10.2018
Dekan - Banská Štiavnica [Dekanát]
* Zastupujúci dekan

01.07.2008 - súčasnosť
Farár - Štefultov [Farnosť]
01.07.2008 - 30.09.2008
Farský administrátor excurrendo - Banský Studenec [Farnosť]
01.07.2005 - 30.06.2008
Farár - Podkonice [Farnosť]
01.07.2003 - 30.06.2005
Farský administrátor - Podkonice [Farnosť]
01.07.2002 - 30.06.2003
Kaplán - Brezno - mesto [Farnosť]
01.07.2001 - 30.06.2002
Kaplán - Žarnovica [Farnosť]
01.07.2000 - 30.06.2001
Kaplán - Horné Hámre [Farnosť]
01.07.1999 - 30.06.2000
Kaplán - Prievidza - mesto [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.