Mgr. Martin Čabák


Dátum ordinácie: 26.06.1960

01.07.2012 - súčasnosť
Penzionovaný - Banská Bystrica - Fončorda [Farnosť]
01.07.2005 - 30.06.2012
Farár - Medzibrod [Farnosť]
14.07.2004 - 30.06.2012
Patrón cirkevného súdu - Diecézny cirkevný súd [Súd]
01.07.2003 - 30.06.2005
Penzionovaný - Poprad - Veľká [Farnosť]
01.12.1992 - 30.06.2003
Farár - Hliník nad Hronom [Farnosť]
01.07.1990 - 30.11.1992
Farár - Prievidza [Farnosť]
01.07.1990 - 30.11.1992
Dekan - Prievidza [Dekanát]
12.06.1990 - 24.06.1997
Viceoficiál - Diecézny cirkevný súd [Súd]
01.07.1982 - 30.06.1990
Správca farnosti - Slovenské Pravno [Farnosť]
15.10.1970 - 30.06.1982
Mimo pastorácie - Odobraný štátny súhlas
01.07.1965 - 14.10.1970
Správca farnosti - Kremnické Bane [Farnosť]
01.07.1963 - 30.06.1965
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.07.1962 - 30.06.1963
Kaplán - Čierny Balog [Farnosť]
01.07.1960 - 30.06.1962
Kaplán - Detva [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.