Mons. František Očenáš


Dátum ordinácie: 30.05.1946
Dátum úmrtia: 05.06.2016

01.07.2012 - 05.06.2016
Penzionovaný - Banská Bystrica - Belveder [Farnosť]
11.06.2002 - 30.06.2012
Penzionovaný - Charita Beckov
01.03.1992 - 09.06.2002
Duchovný správca - Vincentky - Nitrianske Pravno [Komunita]
01.04.1990 - 29.02.1992
Správca fary - Špania Dolina [Farnosť]
01.03.1981 - 31.03.1990
Správca fary - Moštenica [Farnosť]
01.08.1977 - 28.02.1981
Správca fary - Podbrezová - Lopej [Farnosť]
01.07.1965 - 31.07.1977
Správca fary - Horná Lehota [Farnosť]
01.07.1962 - 30.06.1965
Kaplán - Žarnovica [Farnosť]
01.07.1958 - 30.06.1962
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.07.1955 - 30.06.1958
Kaplán - Kremnica [Farnosť]
01.09.1954 - 30.06.1955
Kaplán - Detva [Farnosť]
10.03.1952 - 31.08.1954
Kaplán - Handlová [Farnosť]
01.09.1951 - 09.03.1952
Kaplán - Detvianska Huta [Farnosť]
01.06.1948 - 31.08.1951
Kaplán - Nová Baňa [Farnosť]
01.04.1947 - 31.05.1948
Kaplán - Brezno [Farnosť]
01.06.1946 - 31.03.1947
Kaplán - Jastrabá [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.