Mgr. Jaroslav Kadlec


Dátum ordinácie: 29.06.1992

01.07.2020 - súčasnosť
Farár - Sklabiná [Farnosť]
01.07.2018 - 30.06.2020
Farský administrátor - Sklabiná [Farnosť]
01.07.2017 - 30.06.2018
Kaplán - Veľký Krtíš [Farnosť]
01.07.2011 - 30.06.2017
Farár - Tŕnie [Farnosť]
01.05.2010 - 30.06.2011
Výpomocný duchovný - Banská Bystrica - Katedrála sv. Františka Xaverského [Farnosť]
01.07.2008 - 30.04.2010
Farár - Nitrianske Pravno [Farnosť]
01.07.2007 - 30.06.2008
Farár - Sebedražie [Farnosť]
01.12.2003 - 30.06.2007
Farár - Partizánske - mesto [Farnosť]
01.12.2003 - 30.06.2007
Dekan - Partizánske [Dekanát]
21.04.1997 - 30.06.2007
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
21.04.1997 - 20.04.2002
Člen zboru konzultorov - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.05.1996 - 30.11.2003
Farár - Brezno - mesto [Farnosť]
01.05.1996 - 30.11.2003
Dekan - Brezno [Dekanát]
01.06.1994 - 30.04.1996
Farár - Čereňany [Farnosť]
01.07.1992 - 31.05.1994
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.