Miroslav Marek


Dátum ordinácie: 07.11.1948
Dátum úmrtia: 28.09.2008

01.09.1987 - 28.09.2008
Penzionovaný - Žarnovica [Farnosť]
01.07.1987 - 31.08.1987
Výpomocný duchovný - Žarnovica [Farnosť]
01.07.1980 - 30.06.1987
Správca farnosti - Rudno nad Hronom [Farnosť]
01.07.1971 - 30.06.1975
Správca farnosti - Lovčica - Trubín [Farnosť]
01.07.1963 - 30.06.1970
Správca farnosti - Dobrá Niva [Farnosť]
01.07.1958 - 30.06.1959
Kaplán - Nová Baňa [Farnosť]
01.07.1957 - 30.06.1958
Kaplán - Handlová [Farnosť]
01.07.1956 - 30.06.1957
Kaplán - Čierny Balog [Farnosť]
01.07.1952 - 30.06.1954
Kaplán - Žarnovica [Farnosť]
01.07.1951 - 30.06.1952
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.07.1948 - 30.06.1951
Kaplán - Detva [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.